آشنایی با ناین بات

8 / 10
از 6 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 31 مرداد 1396 در ساعت 12 : 6 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ناین بات ها نسل جدیدی از اسکوترهای برقی مدل سگوی هستند که با دستکاری متخصصان فقط سایز آنها کمتر شده و در عوض به کارایی های آنها افزوده شده است.و همان طور که می دانید اسکوترهای برقی توانستند با وجود مدت زمان کمی که وارد بازار جهانی شدند به محبوبیت بالایی دست پیدا کنند. ناین بات نیز نسل جدید اسکوتر هاست که کارایی بیشتری با ظاهری زیباتر دارند.

از این وسیله خود تعادلی افراد زیادی حتی ماموران پلیس و نگهبانان انبار یا پاساژهای تجاری استفاده می کنند و این وسیله تفریحی را به عنوان وسیله ای کاربردی نیز بکار می برند.دستگاه ناین بات دارای 12 کیلوگرم وزن می باشد و می توانید به راحتی آن را جابه جا کنید یا در وسایل نقلیه عمومی یا شخصی آن را حمل کنید و بعد در جای مناسب مورد استفاده قرار دهید.

ناین بات دارای اهرامی برای کنترل است که برای کاربر حکم فرمان را دارد و می تواند توسط آن دستگاه را کنترل کند. بر روی دستگاه ناین بات نشانگرهای باقی مانده شارژ، بلوتوث و چراغ تعبیه شده است.با کمک چراغ های دستگاه ناین بات می توانید در مکان های تاریک مسیر اسکوتر را بررسی کرده و از به وجود آمدن مشکلی جلوگیری کنید.

سرعتی که ناین بات در اختیار شما قرار می دهد 18 کیلومتر در ساعت است و تا 15 درجه شیب دستگاه می تواند بالا و پایین شود و از این موانع عبور کند.نسل جدید اسکوترهای برقی دارای باتری های با دوام تری هستند و دیرتر به شارژ مجدد احتیاج پیدا می کنند.بلوتوثی که بر روی این دستگاه قرار داده شده است به کاربران خود این امکان را می دهد تا بتوانند از طریق تلفن همراه در زمان سواری هر آهنگی که دوست دارند را گوش دهند یا حتی دستگاه را کنترل کنند.

نمایشگر این دستگاه به شما میزان شارژ اسکوتر، بلوتوث و سرعت را نشان می دهد و جالب است بدانید این اطلاعات را از طریق تلفن همراهتان نیز می توانید ببنید و از این اطلاعات استفاده کنید.برای سواری با این دستگاه لازم نیست کار چندان مشکلی انجام دهید، فقط کافی است بر روی ناین بات بایستید و پاهای خود را روی سنسورهای کف اسکوتر قرار دهید و با فشار دادن این حسگرها دستگاه را به حرکت در بیاورید.

وزن افرادی که از این دستگاه استفاده می کنند متفاوت است و میزان فشاری که بر روی سنسورها وارد می شود نیز متفاوت هستند به همین دلیل باید در زمان تغییر مسیر یا تغییر زاویه اسکوتربرقی بسیار مراقب باشید.همان طور که می دانید سرعتی که این دستگاه به کاربران خود می دهد، 18 کیلومتر در ساعت است که این سرعت 4 برابر سرعت پیاده روی عادی می باشد.

برای سواری با ناین بات احتیاج به مدت زمان زیادی برای تسلط بر دستگاه و یادگیری ندارید و فقط کافی است 3 دقیقه زمان بگذارید تا بتوانید در سواری حرفه ای شوید. سنسورهای اسکوتر باعث می شوند تا شما بتوانید تعادل خود را حفظ کنید و از سواری لذت ببرید.اسکوترهای ناین بات وسیله ای فردی با کیفیت، زیبا و در عین حال باهوش است که استفاده های مفید و متعددی از این وسیله میتوان داشت.اگر سواری با این دستگاه را خوب آموزش دیده باشید و با سواری به طور کاملا آشنا شوید، قادر خواهید بود خود را با این دستگاه یکی ببینید و برای سواری و راندن دستگاه دچار مشکلی نشوید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :