آموزش استفاده از اسکوتر برقی

9 / 10
از 7 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 10 تير 1396 در ساعت 18 : 39 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

اسکوتر برقی بر خلاف اسم نا آشنایش در بین اکثر افراد در سن های متفاوت طرفداران زیادی پیدا کرده است و برای حمل و نقل و تفریح و... زیاد استفاده می شود.نسل جدید اسکوترهای برقی با نمونه های قبلی خود بسیار متفاوت هستند و یادگیری آن بسیار راحت و آسان است و لازم نیست مدت زمان زیادی را برای آموزش آن تلف کنید و میتوانید به راحتی در مدت 10 دقیقه سواری با اسکوتر را یاد بگیرید.

برای استفاده از اسکوتر برقی برخلاف اسکیت که احتیاج به گذراندن کلاس های آموزشی و حضور مربی ندارد و به راحتی بدون طی مدت زمان کوتاهی از اسکوتر لذت ببرید. فقط کافیست در ابتدا با حضور شخص دیگری در کنار خود و یا حتی با کمک گرفتن از دیوار و تکیه گاه محکمی برای حفظ و ایجاد تعادل به آرامی شروع به حرکت کنید.برای شروع حرکتتان اول پای راست خود را به آرامی روی دستگاه قرار بگذارید، در حالی که تمام وزنتان روی پای عقبی است.

وقتی که چراغ دستگاه به نشانه قرار گرفتن صحیح پای شما روی دستگاه سبز رنگ می شود به آرامی پای دیگرتان را روی اسکوتر قرار دهید.چراغ های تعبیه شده بر روی دستگاه علاوه بر راهنمای شما برای چگونگی قرار گرفتن پاهایتان به شما این کمک را می کنند که دید شما در هنگام شب و تاریکی بیشتر شود و بتوانید مسیر حرکت و اطراف خود را به صورت واضح ببینید و دچار مشکلی نشوید.

اسکوتر برقی دستگاهی هوشمند است که توسط پدال هایی که روی دستگاه تعبیه شده است و فشار عضلانی پاهای کاربر که بر آن وارد شده، رانده می شود. فقط کافیست برای حرکت دستگاه پای خود را به آرامی روی پدال ها فشار دهید.برای چرخیدن و حرکت به اطراف، راست و چپ کافی است میزان فشاری که به دستگاه وارد می کنید را به وسیله عضلات پای خود کنترل کنید.وقتی می خواهید به سمت راست حرکت کنید، پای راست خود را با بیشتر به روی پدال فشار دهید و وقتی می خواهید به سمت چپ بچرخید پای چپ خود را بر روی پدال دستگاه بیشتر فشار دهید.

هیجانی که برای شخص استفاده کننده از اسکوتر ایجاد می شود وصف نشدنی است. به یاد داشته باشید زمانی که برای بار اول از این دستگاه استفاده می کنید، سرعت اسکوتر را با پدال هایی که زیر پایتان قرار دارد کنترل کنید و به دلیل احساس شناور بودنی که به شما دست می دهد پای خود را یک دفعه ای از روی دستگاه بر ندارید.برای به عقب حرکت کردن با اسکوتر کافی است نوک انگشتان پای خود را به آرامی بلند کرده و پاشنه پایتان را به روی دستگاه فشار دهید.

برای پیاده شدن از روی اسکوتر برقی باید تا میتوانید سرعتتان را پایین بیاورید و با کمک گرفتن از شخص دیگر یا استفاده از تکیه گاهی مانند دیوار اول پای راست خود را از پشت دستگاه زمین بگذارید و بعد پای چپتان را تا با مشکلی مواجه نشوید.همانطور که می دانید اسکوتر برقی یک دستگاه کاملا هوشمند است و با کوچکترین حرکت از جانب شما از خود عکس العمل نشان می دهد. برای اینکه این محصول طرفداران بیشتری پیدا کند، طراحان وسایل ورزشی تفریحی لوازم جانبی متعددی برای این دستگاه طراحی کرده اند که به جذابیت زیاد این دستگاه افزوده است.

بلوتوث، ریموت و اسپیکر از جمله این لوازم جانبی ها هستند که به راحتی ما در استفاده از اسکوتر برقی کمک می کنند. ریموت برای روشن و خاموش کردن و زیاد و کم کردن سرعت این دستگاه طراحی شده است و با وجود بلوتوث داخل دستگاه این امکان به کاربر داده می شود تا بتواند از طریق تلفن همراه خود هر آهنگی که دوست دارد را به راحتی به دستگاه انتقال دهد و توسط اسپیکرهای تعبیه شده روی دستگاه با صدای بلند و واضحی گوش دهد و از آن لذت ببرد.

ارسال نظر

فاطمه : عالی من دارم
2 0
عالی عالی عالی عالییییییییی
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :