اسکوتر اسمارت بالانس و نقاط ضعف آن

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 10 تير 1396 در ساعت 18 : 38 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اسکوتر ها یک نوع ورزش هوازی محسوب می شوند که دارای فوایدی هستند . علاوه بر این مزایا نقلط ضعفی هم با خود دارند . به بعضی از آنها می توانیم در ذیل اشاره نمائیم :

ابزار ورزشی اسکوتر هنوز در کشور ما به طور کامل جا نیفتاده است و سابقه طولانی مدت پیدا نکرده است و از ابتدای ورود به کشور با تعداد خیلی کم وارد شدند و به همین خاطر با استقبال خیلی کم روبه رو شد. یکی از مهمترین مشکلات این مورد گران بودن این محصول می باشد ، زیرا این وسیله ورزشی با قیمت زیادی خریداری شده و با توجه به این مبلغ خرید با قیمت بیشتری هم طبیعتا به دست مشتریان می رسد . بنابراین با داشتن این مشکل خواهان خرید این وسیله ورزشی کم خواهد شد .

اینکه وسیله ای ورزشی بدون فرمان و پدال یا هر جسمی که بتوان با آن تعادل خود را حفظ کرد باشد برای عموم و در نگاه اول غیرعادی است که باعث میشود عموم افراد در برخورد اول استفاده از این وسیله را پس بزنند ونخواهند از آن استفاده کنند.

اسکوتر ابزار ورزشی می باشد که با شارژ دستگاه مورد استفاده می باشد و مقدار مصرف این شارژ بستگی به مدت زمان بهره از دستگاه وتحمل وزن آن دارد که دستگاه انجام میدهد . پس در حقیقت هر چقدر وزن شخص استفاده کننده بیشتر باشد مدت زنان کمتری میتواند از دستگاه استفاده کند. این امر ممکن است در فضایی به دور از امکان استفاده از شارژر رخ دهد وکاربر نتواند از دستگاه در فاصله زمانی کوتاهی استفاده کند.

یکی دیگر از معایبی که می توان برای اسکوتر نام برد این است که این ابزار ورزشی تفریحیرا نمی توان در مکان های نا هموار و سنگلاخ و یا در مقابله با پله ها از این وسیله استفاده کرد . به دلیل اینکه اسکوتر برقی وسیله ای می باشد که فاقد فرمان و کنترل کردن آنها توسط پاها و پدال هایی صورت می گیرد که بر روی دستگاه موجود است . همین دلیل موجب میشود به محض بلند شدن پاها و کوچکترین جابه جایی در نحوه قرار گرفتن پاها این تعادل بهم خورده و شخص استفاده کننده به زمین بخورد.

اسکوتر وسیله ورزشی است که آن را می توان در تمامی سنین منعطف کرد . پیشنهاد ما برای کاربران این است که افراد بالای 50 سال ازین وسیله ورزشی استفاده نکنند.

اسکوتر نیز همانند تردمیل و دیگر ورزش های هوازی برای هر وزن مدل خاص به آن وزن را تولید کرده است که در زمان استفاده از آن باید به تحمل وزنی که برای دستگاه برای دستگاه در نظر گرفته شده است توجه کرد زیرا در غیر این صورت امکان وجود خطر و عدم حفظ تعادل بر روی دستگاه خواهد بود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :