اسکوتر برقی؛روروکی برای بزرگسالان

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 10 تير 1396 در ساعت 18 : 40 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

به یاد دارید که روروک های قدیمی چگونه عمل می کردند و ما با چه شوق و ذوقی از آنها استفاده می کردیم. روروک ها به مرور زمان جای خود را به اسکوترهای برقی دادند که نه تنها بچه ها بلکه افراد بزرگسال هم می توانند به راحتی از این وسیله استفاده کنند و لذت ببرند.با پیشرفت تکنولوژی وسایل های تفریحی هم تغییرات زیادی کرده و دچار تحول شده اند.

اسمارت بالانس وسیله ای ساده و در عین حال هوشمندی است که شخص کاربر به راحتی میتواند آن را در مدت زمانی کمتر از 5 دقیقه آموزش ببیند و در اکثر مکان ها مانند: پارک ها، فروشگاه ها و تمامی معابر استفاده کند.اسکوترهای قدیمی جای خودشان را به اسمارت بالانس ها یا اسکوترهای برقی داده اند که ما میتوانیم دوباره به یاد همان روروک های قدیمی از این دستگاه استفاده کنیم، بدون اینکه احتیاجی به دیدن آموزشی طولانی و حضور مربی خاصی داشته باشد.

یادگیری و سواری گرفتن از اسکوتر همان طور که گفته شد، بسیار آسان است کافی است فقط به آرامی با حفظ تعادلتان اول پای راستتان را روی دستگاه قرار دهید و پس از تایید چراغ های تعبیه شده روی دستگاه به آرامی پای دیگرتان را روی پدال بدنه دستگاه قرار دهید.اسکوترهای برقی سرعتی معادل 15 تا 20 کیلومتر را می توانند به کاربر ارائه دهند که این سرعت به وزن شخص کاربر و مدل انتخابی او بستگی دارد. به یاد داشته باشید با فشاری که توسط عضلات پاهای خود روی دستگاه وارد می کنید، میتوانید سرعت دستگاه را کنترل کنید.

دستگاه اسکوتر برقی طوری ساخته شده است که بتواند از 30 تا 120 کیلوگرم را بدون به وجود آمدن مشکلی تحمل کند که این میزان وزن در دستگاه های مختلف متفاوت است.
اسکوترکیفی قابل حمل دارد که با استفاده از آن شما میتوانید هم اسکوتر را جابه جا کنید و هم سایر وسایلی که در بیرون از خانه همراهتان است.

نسل جدید این اسکوترها به مراتب از نسل قدیمی خود هوشمند تر هستند به طوری که با قرار دادن بلوتوث و ریموت بر روی دستگاه این توانایی افزایش پیدا کرده است و هرگاه شخص کاربر بخواهد میتواند تنها با زدن دکمه ای از ریموت، اسکوتر را روشن و خاموش یا سرعتش را کم و زیاد کند.

تنها مطلبی که شاید باعث شده است این دستگاه هوشمند در محیط اطرافمان کمتر به چشم بخورد؛ گران قیمت بودن اسکوترهاست که همین امر باعث شده طراحان و تولید کنندگان این دستگاه به فکر این موضوع باشند که دستگاهی طراحی کرده و بسازنند که مناسب اکثر اقشار جامعه باشد تا همگان بتوانند به راحتی از این اسکوترها استفاده کنند و همه امکان خرید این وسیله ورزشی تفریحی را داشته باشند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :