اسکوتر تعادلی چیست؟

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 10 تير 1396 در ساعت 18 : 41 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

هیجان مقوله ای است که اکثر ما انسانها از آن لذت می بریم و برای بدست آوردن آن تلاش زیادی انجام می دهیم. استفاده از اسکوتر برقی یا هوشمند امروزه راهکاری ساده و راحتی است برای تجربه این هیجان که با کمترین خطری آن را می توانید تجربه کنید.اسکوتر برقی با داشتن بدنه آلومنیومی مقاوم در برابر ضربات احتمالی که با ظاهر ساده خود توانسته علاقه مندان زیادی را به خود جلب کند.

این اسکوترهای برقی انرژی مصرفی خود را از طریق موتور و باتری تعبیه شده داخل بدنه دستگاه دریافت می کنند و توانسته توجه بسیاری از علاقه مندان محیط زیست را نیز به خود جلب کند. این دستگاه برقی و هوشمند از یک بدنه اصلی که داخل آن باتری و سنسورهای حساسی تعبیه شده که دو چرخ پلاستیکی مقاوم متصل شده است. جالب است بدانید که برای استفاده و راندن اسکوتر برقی لازم نیست مدت زمان زیادی را در کلاس های آموزشی زیر نظر مربیان مجرب بگذرانید.

برای اینکه بتوانید از اسکوتر برقیتان استفاده کنید، فقط کافی است 10 دقیقه خود را به یاد گیری و استفاده از آن اختصاص بدهید و بعد به راحتی از این دستگاه هیجان انگیز استفاده کنید.این اسکوترهای برقی علی رغم هم نسل های قدیمی تر خود می توانند سرعت بیشتری را به کاربرانشان ارئه دهند. سرعتی معادل 15 تا 20 کیلومتر که بنا به مدل انتخابی خود شما متفاوت خواهد بود.

استفاده از اسکوتر برقی بسیار راحت است، فقط کافی است برای شروع کارتان از شخص دیگری کمک بگیرید یا در نبود شخص دیگری از تکیه گاه محکمی مثل دیوار استفاده کنید.هیجانی که استفاده از این دستگاه برای کاربر ایجاد می کند، باعث می شود بخواهید بارها و بارها از این وسیله زیبا و آسان استفاده کنید. افراد می توانند با استفاده از این دستگاه سرعتی معادل 15 تا 20کیلومتر را شخصا بدون استفاده از لوازم جانبی خاصی یا مصرف انرژی و خستگی های ناشی از آن را تجربه کنند و از آن لذت ببرند.

اسکوتر را میتوان به راحتی در پارکها فروشگاه ها معابر... استفاده کرد و محدودیت مکانی خاصی ندارد. باتری تعبیه شده در این دستگاه ها قابل شار بوده و بنا به مدل انتخابی شخص استفاده کننده، مدت زمانی که دستگاه احتیاج به شارژ مجدد پیدا می کند، معمولا از 30 دقیقه تا 90 دقیقه متغیر است.

اسمارت بالانس را با هر سن و سالی میتوان چه برای ورزش و چه برای تفریح و سرگرمی یا حتی برای حمل و نقل استفاده کرد. فقط باید در انتخاب مدل اسکوترها دقت کنید تا مدلی را انتخاب کنید که متناسب با وزن شما باشد، اغلب این دستگاه ها وزن معادل 120 کیلوگرم را میتوانند تحمل کنند. دقت در انتخاب مدل دستگاه به این جهت است که اگر شما اسکوتری را انتخاب کنید که تحمل وزن شما را نداشته باشد، باعث بهم خوردن تعادل شما و زمین خوردنتان می شود و به دستگاه نیز آسیب رسیده میشود.

همان طور که گفته شد یادگیری و استفاده از اسکوترها احتیاج به صرف مدت زمان زیاد و یا گذراندن کلاس های تخصصی زیر نظر مربیان مجرب بر خلاف نسل های قدیمی و اسکیت ها ندارد.فقط کافیست برای بار اول از شخص دیگری یا تکیه گاهی برای بالا بردن ضریب اطمینان خود استفاده کنید.برای استفاده اسمارت بالانس کافیست پای راست خود را به آرامی از پشت روی دستگاه قرار دهید و بعد از روشن شدن چراغ دستگاه به نشانه تایید نحوی قرارگیری پای شما پای دیگر خود را روی دستگاه قرار دهید و به آرامی روی پدال ها فشار وارد کنید.

هر چقدر فشار پای شما روی پدال ها بیشتر باشد، سرعت اسکوتر برقیتان نیز بیشتر خواهد شد. برای چرخش به طرفین نیز کافیست به هر سمتی که می خواهید بچرخید یا بپیچید، پای همان سمت را محکم تر روی دستگاه فشار دهید.اسکوتر باعث تقویت و بازسازی قدرت عضلانی شما در پاهایتان نیز خواهد شد و شما می توانید علاوه بر تجربه لذتی وصف نشدنی در رفت و آمد و جابه جایی خود نیز سرعت ببخشید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :