اسکوتر تک چرخ چیست؟

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 10 تير 1396 در ساعت 18 : 44 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

با پیشرفت علم و تکنولوژی وسایل و ابزاری که برای رفاه حال ما طراحی و ساخته شده اند تغییرات و پیشرفت های زیادی کرده اند و شکل و ظاهر جدید تر و مدرن تری به خود گرفته اند. در ایام گذشته برای امور جابه جایی از ماشین و در نهایت موتورسیکلت استفاده می کردند و همین موضوع امروزه به معضل جهانی تبدیل شده است، چرا که باعث به وجود آمدن آلودگی های هوا و معضلات ترافیکی شدیدی شده است.

بعد از به وجود آمدن این مشکلات، انسانها به این فکر افتادن تا جایگزینی مناسب برای حمل و نقل خود پیدا کنند تا با جابه جایی آسان و سریع در عین حال بتوانند از به وجود آمدن آلودگی و... جلوگیری کنند.اسکوتر برقی نسل جدیدی از دستگاه های نو ظهور است که با ورودشان توانستند انقلاب بزرگی در امر تفریح، ورزش و حتی حمل و نقل به وجود بیاورند.

یکی از مدل های جدید این دستگاه ها سلوویل یا همان اسکوتر تک چرخ می باشد که همان طور که از اسم آن مشخص است بر یک تک چرخ اتکا دارد. برای اینکه بتوانید این دستگاه را هدایت کنید، کافی است وزن خود را کمی به جلو بیندازید تا دستگاه به سمت جلو حرکت کند و برای اینکه سرعت آن را نیز کم کنید می توانید به راحتی وزن خود را به عقب بیندازید تا دستگاه به همان سمت کشیده شود.سواری کردن با این اسکوترهای تک چرخ کار آسانی است و فقط در ابتدا کافی است بتوانید تعادل خود را حفظ کنید.

کم جا بودن و سریع بودن این سلوویل ها باعث استقبال اکثر این افراد شده است تا کاربر آن سریع تر از دستگاه ها و وسایل نقلیه دیگر به وسیله این دستگاه حرکت کند و با مشکل ترافیک روبه رو نباشند که این امر از برترین مزیت های سلوویل محسوب می شود.کم جایی و سبک وزن بودن اسکوتر برقی باعث می شود تا کاربر آن بتواند به راحتی این وسیله را هرجایی که می خواهد ببرد و آن را حمل کند. به طور مثال با آن می توانید سوار آسانسور شوید و به راحتی در منزلتان نگه داری کنید.

این روزها پیدا کردن جای پارک برای وسایل نقلیه که امنیت داشته باشند، بسیار مشکل است و معمولا وقت زیادی را افراد می گیرد که با استفاده از اسکوتر برقی تک چرخ به راحتی میتوانید حتی این وسیله را در خانه یا کنار میز کارتان در محل کارتان نگه دارید و نگران آن نباشید.سرعتی که برای این دستگاه تخمین زده شده است 40 کیلومتر در ساعت است که کاربر به راحتی می تواند به راحتی آن را تنظیم کند. این اسکوتر برقی مانند سایر اسکوترهای برقی با باتری هوشمند که در آن تعبیه شده است، کار می کند و باید به مدت 5 ساعت در پریز باشد تا شارژ آن کامل شود.

به یاد داشته باشید که بعد از سپری شدن زمان شارژ دستگاهتان آن را حتما از پریز خارج کنید تا به باتری دستگاهتان آسیبی وارد نشود و عمر بیشتری داشته باشد. برای اینکه کاربران بتوانند با این دستگاه سواری بهتری را تجربه کنند، دوچرخه های کوچک روی آنها تعبیه شده است که می تواند کمک سواری کردن کاربران خود باشند و آنها بتوانند سواری بهتری را تجربه کنند، بدون اینکه به زمین بخورند و با مشکلی مواجه شوند.

شما می توانید زمانی که در سواری گرفتن از دستگاه سلوویل مهارت پیدا کردید، این چرخ ها را باز کرده و تنها با تک چرخ این دستگاه سواری کنید و از هیجانی که به شما منتقل می کند لذت ببرید.در دستگاه سلوویل دسته ای طراحی شده است که در مواقع لزوم به کمک کاربر می آید و به بهتر سواری کردن شما کمک بیشتری می کند. با استفاده و کمک گرفتن این دسته به خوبی می توانید سواری خوبی رپشت سر بگذارید و استفاده از این دستگاه ها برای افرادی که به دوچرخه سواری کردن مسلط هستند، بسیار آسان و لذت بخش تر است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :