اسکوتر شارژی چیست؟

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 10 تير 1396 در ساعت 18 : 22 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

اسکوتر وسیله ای هوشمند است که با دو چرخ بدون محور میتوان سواری لذت بخش و جدیدی را تجربه کرد. نسل جدید اسکوترها با وجود باتری، شارژی هستند و نیاز به برق دارند.افراد با هر گروه سنی که باشند می توانند بعد از انتخاب درست و مناسب اسکوتر بدون بکارگیری زیاد عضلات حرکت کرده و از این وسیله برای رفت و آمد یا تفریح و سرگرمی استفاده کنند.

این دستگاه ها معمولا قادرند نیروی برق را توسط باطری در خود ذخیره کنند و شما نیز از این دستگاه مانند وسیله ای نقلیه کم مصرف استفاده کرده و کمکی هم به پاکی محیط زیست کنید.اسکوتر شارژی وسیله ای مهیج بوده که برای استفاده کودکان نیز دارای مدل های به خصوصی است و حس جدیدی را به شما منتقل خواهد کرد.با قرار گرفتن بر روی اسکوتر برقی شما باید در مرحله اول تعادل خود را بدست آورید و بعد از آن برای سواری اقدام کنید.

همان طور که می دانید اسکوتر برقی دستگاهی بدون فرمان است که به یک محور متصل شده و با گذاشتن پاها بر روی سطح دستگاه بعد از بدست آوردن تعادل می توانید توسط عضلات پا بر روی پدال ها فشار وارد کرده و شروع به حرکت کنید. اسکوتر شارژی معمولا سرعتی معادل 15 تا 20 کیلومتر را می تواند در اختیار کاربران خود قرار دهد.

هیجان زیادی در زمان استفاده از این دستگاه برای کاربر به وجود می آید و سبب می شود بخواهید بارها و بارها از این دستگاه استفاده کنید.استفاده از اسکوتر شارژی احتیاج به آموزش خاصی ندارد، فقط باید زمانی که می خواهید بر روی آن قرار بگیرید اول با پای راست از پشت دستگاه روی آن قدم بگذارید و بعد از روشن شدن چراغ دستگاه پای چپ را روی اسکوتر قرار دهید و پدال ها را بفشارید.

اسکوتر شارژی همان طور که از اسمش مشخص است نیازی به سوخت های فسیلی ندارد و شما می توانید با دو ساعت شارژ دستگاه، به مدت دو ساعت گاهی بیشتر از اسکوتر استفاده کنید و از سواری و گشت و گذار با این دستگاه لذت ببرید.بعضی از مدل های اسکوترهای شارژی برای اینکه علاقه مندان بیشتری را به سمت خود جلب کنند به بلوتوث و اسپیکر مجهز شده اند که کاربر با استفاده از آنها می تواند در حین سواری به موسیقی مورد علاقه خود نیزگوش دهد و مدت زمان بیشتری را با اسکوتر سواری کند.

اکثر اسکوترهای شارژی دارای ریموت هستند که به وسیله آن افراد می توانند سرعت را کم و زیاد یا دستگاه را خاموش و روشن کنند که برای والدین جهت کنترل سواری بچه ها بسیار کار آمد است.در زمانی که دستگاه دزدیده میشود نیز ریموت کنترل به کمک کاربر اسکوتر می آید و او میتوان دستگاه خود را از راه دور خاموش کند.

ارسال نظر

مرتضی : باطری
0 0
عالی
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :