به چه صورت اسکوتر برقی را برانیم؟

9 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 10 تير 1396 در ساعت 18 : 51 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یادگیری نحوه راندن یک اسکوتر بسیار ساده می باشد.تنها کافیست چند نکته و قانون را رعایت نمایید آنوقت می توانید خودتان با مهارت کامل اسکوتر را برانید.

1- برای اولین بار که می خواهید از آن استفاده نمایید مطمئن شوید که شخضی کنارتان باشد تا بتوانید دست او را بگیرید.و یا در صورت عدم وجود شخصی از دیوار استفاده نمایید.سپس سوار بر اسکوتر شوید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

بهتر است ابتدا یکی از پاهایتان را بر روی اسکوتر قرار بدهید ولی تمامی وزن خود را بر روی پای عقبتان بیاندازید و سپس پای بعدیتان را بدون فاصله بر روی پدال اسکوتر قرار داده بدهید.

2- نکته ای که در سوار شدن بر روی اسکوتر برقی حائز اهمیت می باشد این است که هر دو پاتان روی اسکوتر برقی صاف قرار بگیرد تا ژیروسکوپ های اسکوتر برقی بتوانند به خوبی متوجه مسیر انتخابی شما بشوند. داخل اسکوتر برقی و زیر پدال ها دو عدد ژیروسکوپ وجود دارد که باعث حفظ تعادل فرد شده و به همین دلیل نیز به آن اسمارت اسکوتر و یا اسکوتر هوشمند می گویند.البته تمامی این تجهیزات بر روی یک برد اصلی نصب گردیده است که حکم مغز متفکر اسکوتر محسوب می شود.

بر روی اسکوتر برقی یک چراغ تعبیه گردیده تا هنگامی که بر روی اسکوتر می ایستید اگر مکان قرار گرفتن پاها مناسب باشد چراغ سبز و اگر مناسب نبود چراغ قرمز شود.در ضمن این چراغ هنگامی که بر روی اسکوتر نبودید میزان شارژ باطری اسکوتر برقی را نشان می دهد.یعنی اگر میزان شارژ باتری کم باشد.چراغ قرمز شده و اگر شارژ آن تکمیل باشد چراغ سبز می شود.

3- ممکن است هنگامی که برای نخستین بار بر روی اسکوتر می روید احساسی مانند شناور بودن در هوا را تجربه نمایید اصلا نباید بترسید و باید بدن خود را برای هیچ کار انجام ندادن آماده نمایید.تنها کف پاهایتان برای کنترل اسکوتر برقی کافی می باشد.

4- خیلی ساده می باشد. اگر قصد آن را دارید که با اسکوتر برقی خود رو به جلو حرکت نمایید تنها کافیست پاهایتان را رو به جلو فشار دهید.اگر می خواهید به سمت راست بچرخید پای راست خودتان را کمی فشار بدهید.اگر می خواهید اسکوتر برقی خود را به سمت چپ حرکت دهید باید پای چپتان را کمی فشار دهید و اگر می خواهید به عقب بروید کافیست کمی نوک پای خودتان را بلند نمایید.

5- حال شما آماده می باشید تا برای 20 کیلومتر بر ساعت یک رانندگی هیجان انگیز داشته باشید.

6- حال برای پیاده شدن از اسکوتر اگر احتیاط نکنید ممکن است تا زمین بخورید لذا پیشنهاد می شود تا حد امکان سرعت خود را کم کرده و اول یکی از پاهایتان را از روی اسکوتر بردارید و سپس از پشت اسکوتر بر روی زمین بگذارید .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :