راهنمای خرید اسکوتر های برقی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 31 مرداد 1396 در ساعت 12 : 4 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

امروز می خواهیم با شما از دستگاه جدید و مهیجی به نام اسکوتر برقی صحبت کنیم که این روز ها در بسیاری از مکان های تفریحی یا شاید خیابان و محل عابر پیاده آن را زیاد دیده باشید و برایتان این مسئله جالب شده باشد که این دستگاه چیست و چگونه کار میکند. می خواهیم شما را با طرز کار این دستگاه و همینطور راهنمای خرید آن آشنا کنیم. در این مطلب با ما همراه باشید:

اسکوتر برقی همان طور که از اسمش پیداست دستگاهی سیار است که با برق کار می کند. دارای دو چرخ بوده بر روی زمین حرکت میکند و نیاز به ایجاد تعادل بر روی دستگاه می باشد. این روزها اسکوتر به دلیل بی صدا بودن، کم حجم بودن و آلوده نکردن محیط زیست مورد استقبال سایر جوانان قرار گرفته است. اسمارت اسکوتر ها یا اسکوتر های هوشمند دارای سنسوری می باشند که با فشار نوک پا به سمت جلو حرکت و با فشار پاشنه پا متوقف می شوند، می توان دستگاه را قفل نمود که در صورت روشن بودن شروع به حرکت نکند.

لاستیک های اسکوتر در دو مدل تیوبلس و بادی موجود می باشد، در حال حاضر اسکوتر بر اساس اندازه چرخ های آن دسته بندی می شود، هر چه قطر لاستیک های دستگاه بزرگتر باشد ارتفاع آن از زمین افزایش یافته و سرعتش بیشتر خواهد بود. باتری دستگاه از نوع لیتیومی و قابل شارژ است که از برق شهری ذخیره می شود، شارژر دارای چراغ برای نشان دادن وضعیت شارژ دستگاه و یک چراغ دیگر که نمایشگر تراز بودن بورد دستگاه می باشد، پورت شارژر و دکمه روشن شدن آن بر روی دستگاه تعبیه شده و دارای چراغ LED که نشان دهنده حرکت دستگاه یا ایستادن روی اسکوتر است می باشد. برخی از این دستگاه ها دارای بلوتوث و اسپیکر برای پخش موسیقی می باشند که با گوشی همراه هوشمند همگام سازی می شوند.

وزن اسکوتر حدود 10 کیلوگرم بوده آستانه تحمل آن برای وزن اشخاص به 120 کیلوگرم می رسد وسرعت آن بین 10 تا 20 کیلومتر بوده، دارای ریموت برای قفل و باز کردن است. اسکوتر ها دارای مدل دو بورد و سه بورد می باشند و به طور مستقیم به باتری دستگاه متصل هستند. در اسمارت اسکوتر ها که از بورد سه تکه برخوردارند: دو بورد برای حفظ تعادل و بورد اصلی برای پردازش و تغذیه می باشد. اصولا اسکوتر های با کیفیت بالا دارای سه بورد می باشند.

ارسال نظر

حسین : خیلی خوبه
1 1
خیلی خوبه اسکوتر برقی از بقیه 0یز هاش هم بگید
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :