فوائد استفاده از اسکیت

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 3 مهر 1395 در ساعت 11 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کارشناسان و پزشکان بار ها از مزایا و فوائد ورزش کردن به صورت روزانه گفته اند . اگر احیانا نتوانستیم هر روز ورزش و نرمش کردیم را انجام دهیم ، حداقل سعی کنیم ، در طول هفته دو مرتبه این عمل را انجام دهید و ساعاتی را صرف ورزش کنید تا همیشه سلامتی بدن خود را حفظ نمائید .

ورزش کردن با اسکیت نیز راهی بسیار خوب برای حفظ سلامتی بدن و ورزش کردن است . هم ورزش صورت می گیرد و هم لحظه ای را به تفریح گذرانده اید . زمانی که بدن افرادی که با اکسیت کار می دهند نگاه می اندازیم ، در می یابیم که با انجام حرکات جنب و جوشی که از خود انجام می دهند دارای قدرت بدنی بالا و حرکات عضلانی بسیار خوبی هستند و در ضمن از چربی هایی که به صورت توده در بدن است ، خبری نیست .

نکته ای که ورزش کردن با اسکیت دارد این است که نوعی ورزشی هوازی محسوب می شود ، که مهمترین آن سوزاندن کالری و چربی سوزی است . اگر طبق برنامه و با سرعتی یکنواخت حرکت کنیم ، می توانید با هر بار ورزش 400 کالری بسوزانید . اسکیت سواری تنها مخصوص کودکان و نوجوان نیست ، بلکه تمامی بزرگسالان نیز می توانند با انجام این ورزش عضلات خود را تقویت کنند .

اسکیت باعث احیا شدن ماهیچه های بدن می شود، استرس بدن را نیز کاهش می دهد . سیستم عصبی را تقویت کرده تمرکز را نیز افزایش می دهد و همچنین تعادل را حفظ می کند . یکی از مهمترین مواردی با اسکیت سواری به آن می رسید کاهش وزن است .

اسکیت سواری بازی و ورزشی مهیج و لذت بخش است که با اندکی تمرین زیر نظر مربیان مجرب به راحتی میتوانیم اسکیت سواری کنیم چه داخل پیست برای تفریح و چه خارج پیست برای عبورو مرور امر جابه جایی.افزایش گردش خون باعث بالا رفتن ضربان خون و تنفس می شود. هرچه فعالیت بالا تنه در ورزشی که انجام می دهیم بیشتر باشد، این گردش خون بیشتر می شود و ورزشکار وقتی در حین انجام ورزشی باشد که تمام بدنش درگیر فعالیت و ورزش کردن باشد، این میزان گردش خون به طور مساوی بین بدن تقسیم می شود و در نتیجه فشار خونی متعادل می سازد.

اسکیت به دلیل اینکه برای انجام بازی اش نیاز به دقت و تمرکز بالایی وجود دارد، یکی از بهترین راه های درمان افسردگیست.هیجان و لذتی که در اسکیت سواری برای اسکیت باز به وجود میآید باعث زیاد شدن طرفداران این ورزش شده است و آنها از بازی کردن این ورزش لذت می برند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :