لوازم جانبی اسکوتر برقی

5 / 10
از 22 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 10 تير 1396 در ساعت 18 : 34 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اسکوتر برقی نسل جدید بعد از اسکوترهای معمولی که در گذشته فقط برای کودکان در ابعاد کوچکی بودند وارد بازار شده اند و توانسته اند در مدت زمان کمی طرفدارن زیادی در بین عموم مردم با هر سن و سالی پیدا کنند.اسکوترهای برقی بدنه ساده ای دارند که معمولا از آلومنیوم مقاوم ساخته شده اند که در برابر ضربات احتمالی مقاوم هستند.راحتی کاربرد این دستگاه سبب شده است تا از سن 10 تا 40 سال همگی خواهان استفاده از این دستگاه باشند و محدودیت سنی خاصی نداشته باشد.

از اسکوتر برقی به راحتی میتوان در پارکها، فروشگاهها و معابر برای عبور و مروری آسان تر و پاک تر استفاده کرد. این دستگاه قابلیت آن را دارد تا وزن 30 تا 120 کیلوگرم را تحمل کند یا حتی برای شما جابه جا کند بدون اینکه آسیبی ببیند, البته توانایی دستگاه در مدل های مختلف متفاوت است و شخص کاربر در هنگام انتخاب دستگاه باید دقت کافی را داشته باشد.به یاد داشته باشید سرعت دستگاه به خود شما بستگی دارد. هرقدر به دستگاه فشار زیادی را توسط عضلات پای خود وارد کنید، دستگاه سرعت بیشتر و هر قدر این فشار کمتر باشد، سرعت کمتری را از دستگاه شاهد خواهید بود.

سواری گرفتن از اسکوتر برقی اصلا کار دشواری نیست، فقط کافی است وقتی که میخواهید اولین بار از این دستگاه استفاده کنید از شخص دیگری نیز استفاده کنید و از دیگری برای حفظ تعادلتان کمک بگیرید و بعد از آن به آرامی پای سمت راست خود را روی دستگاه قرار دهید و بعد از اینکه چراغ تعبیه شده روی دستگاه به منزله تایید حرکت شما سبز شد، پای دیگرتان را نیز با حفظ تعادل به آرامی روی دستگاه قرار دهید.برای جلب توجه متقاضیان این وسیله ورزشی و رفاه حال بیشتر آنان لوازم جانبی برای این دستگاه هیجانی در نظر گرفته شده است تا در کاربران را در روند استفاده از دستگاه کمک بیشتری کند.

لوازمی مانند: بلوتوث، ریموت، کیف نگه دارنده دستگاه جهت سهولت کار جابه جایی دستگاه و اسپیکر بلوتوث این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند به راحتی آهنگ مورد علاقه خود را از گوشی همراه خود انتخاب کند و توسط اسپیکرهای نصب شده روی بدنه دستگاه، آن را به راحتی و با صدای دلخواه گوش دهد.وجود و طراحی ریموت به منظور راحت تر شدن روشن و خاموش کردن دستگاه یا زیاد و کم کردن سرعت دستگاه به صورت دیجیتالی است تا احتیاجی به زیاد خسته کردن پاهایتان نیز نباشد.

هنگام باز کردن جعبه اسکوتر، شارژری را نیز همراه دستگاه خواهید دید که جهت شارژ باتری های تقویت کننده موتور داخل بدنه اسکوتر در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید که این وسیله هوشمند و شارژی مانند؛ سایر وسایل شارژی دیگر باید بعد از اتمام شارژ خود از پریز کشیده شود، در غیر این صورت باتری های دستگاه سولفاته خواهند شد و در مدت زمان کوتاهی از بین خواهند رفت.

ریموت کنترل همان طور که از اسم آن مشخص است، این امکان را برای کاربر اسکوتر برقی فراهم می کند تا بتواند به راحتی بدون اینکه لازم باشد به دستگاه نزدیک شود، آن را روشن و خاموش و سرعت آن را کم و زیاد کند. این وسیله کوچک زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که از اسکوتر برقی نوجوانان و کودکان استفاده و لازم باشد والدین آنها را کنترل و هدایت کنند.

در مدل های مختلف تعداد برد عملکردی دستگاه ها با یکدیگر متفاوت هستند و برخی دستگاه ها دارای 2 برد عملکردی و برخی دیگر در مدل های مختلف 3 برد عملکردی دارند که جالب است بدانید که هرچقدر تعداد بردها بالاتر باشد، باعث می شود دستگاه عملکرد بهتری داشته باشد.به یاد داشته باشید که تشخیص تعداد بردهای اسکوتر برقی از روی دستگاه امکان ندارد و برای اطلاع از بردهای یک دستگاه باید آن را باز کرد تا بتوان از تعداد بردهای یک دستگاه اطمینان پیدا کرد.

در بیشتر وسایل های نقلیه مانند ماشین، دستگاهی نصب شده است که این امکان را به راننده خود می دهد که هرگاه از سرعت مجاز در نظر گرفته شده عبور کرده و آن را پشت سر گذاشت، صدای بوقی شنیده می شود که راننده از کار خود مطلع می شود، از حد مجاز سرعت عبور کرده است و ممکن است خطری برایش به وجود بیاید.

در برخی اسکوترها نیز هشدار سرعت نسب شده است که این کمک را به کاربر می کند که با کم کردن سرعت خود از پیش آمدن خطرات و صدمات احتمالی جلوگیری کند.در بعضی از انواع دستگاه های اسکوتر برقی معمولا نشانگری گذاشته شده است که میزان باتری را نشان می دهد، در برخی مدل های این دستگاه نشان گری وجود ندارد و فقط با به صدا در آمدن صدای بوق، کاربر خود را از اتمام شارژ دستگاه متوجه می کند.

توجه کنید حتما به شارژ دستگاه اسکوتر برقی خود توجه داشته باشید تا قبل از به اتمام رسیدن کل باتری برای شارژ مجدد آن اقدام کنید، چرا که اگر بین سواری تان باتری دستگاه تمام شود، احتمال بروز مشکلی برای شما زیاد است و باعث پرت شدنتان از دستگاه شده و هم به خود دستگاه صدماتی وارد می شود.بعد از گفتن تفاوت هایی که ممکن است اسکوترهای برقی با یکدیگر داشته باشند به شباهت هایی که این دستگاه ها با یکدیگر دارند نیز می پردازیم و آنها را برای آشنایی بیشتر شما در اختیارتان قرار می دهیم.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :