مزایا و معایب اسکوتر برقی

7 / 10
از 11 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 10 تير 1396 در ساعت 18 : 48 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

سالهای سال است که اسکوترهای قدیمی و زیبا جای خودشان را به اسکوترهای جدید داده اند ولی به دلیل عدم آشنایی اشخاص و حتی بالا بودن هزینه خرید ، ممکن است برای اکثر خانواده ها امکان پذیر نباشد و به همین با استقبال کمتری روبه رو شده اند . در صورتی که اسکوترها برخلاف اسم به ظاهر سختشان ، کارایی راحت وآسان برای تمامی سنین از 20 سال گرفته تا 50 ساله دارند . در صورتیکه اسکوترهای قدیمی چنین نبوده اند.

از اسکوتر برقی میتوان در هر جایی مثل پارک، فروشگاه ها استفاده نمود.

از این دستگاه نیز میتوان به عنوان وسیله ای برای حرکت استفاده نمود . اسکوتر برقی توانسته است در مدت زمان خیلی کوتاه ورود خود ، توجه دوستداران محیط زیست را به خودش جلب نماید .

اسکوترهای برقی انرژی مصرفی دستگاه را از باتری های قابل شارژ درون دستگاه بدست می آورند که برای هر دفعه شارژ شدن باید به مقدار 8 ساعت توسط برق شارژ شوند . این مدت زمان در مقایسه با مصرف یک موتور معمولی که از سوخت های فسیلی تغذیه می کند چیزی در حدود 500برابر می باشد که میتواند از لحاظ صرف جویی در زمان مورد مناسبی نباشد.

از مزایای اسکوتر برقی علاوه بر سازگار بودن آن با محیط زیست ، کم خرج بودن و احتیاج نداشتن آن به تعمیرات می باشد زیرا این کار بسیار وقت گیر وپر هزینه است . اسکوتر برقی برخلاف خودرو و یا موتورهای بنزینی آن چنان نیاز به تعمیرات و رسیدگی زیاد پیدا نمیکنند. با هربار شارژ کامل می تواند در حدود 210 کیلومتر راه برود.

اسکوتر برقی علاوه بر بی خطر بودن برای محیط زیست ، این قابلیت را دارند که برای محیط پیرامون ما سرو صدا تولید نمیکنند که این بسار قابل تقدیر است.

در تحقیقات انجام شده و طراحی موضوعات توسط کاربران استفاده کننده از این وسیله مدیران مربوطه متوجه شدن بی صدا بودن مطلق این نوع دستگاه ها هم آنطور که به نظر میرسید مفید نیست و در زمان عبور و مرور به خصوص در زمان استفاده از این اسکوتر در معابر عمومی شخص به مشکل برمیخورد.به همین دلیل صدایی البته هزاران برابر ملایم تر از موتورهای معمولی در این موتور های برقی تعبیه شده است که از بروز خطرهای احتمالی جلوگیری کند.

ارسال نظر

مهدی : خوب
6 0
عالی
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :