هاوربرد چیست؟

7 / 10
از 2 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 3 مهر 1397 در ساعت 17 : 24 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

وقتی اسم هاوربرد در جایی برد می شود همه ذهنها به سمت وسیله یا جسمی خارق العاده می رود و یاد فیلم های ماورایی میفتند که جسمی میتوانست افراد را از زمین جدا کند و به پرواز دربیاورد. این انتظار با تمام پیشرفت ها و رشد تکنولوژی هنوز زود و غیر معمول است.اسکوترهای برقی امروزی این نام را به خود اختصاص داده اند که به خوبی توانسته اند نظر افراد مختلف را به سمت خود جلب کنند. اسکوتر برقی دارای دو چرخ بر روی بدنه اصلی هستند و فرمانی برای هدایت و کنترل ندارد و فرد باید تعادل خود را به کمک عضلات پاهایش حفظ کند.

برای اینکه بتوانید این دستگاه ها را برانید و از سواری کردن با آنها لذت ببرید، فقط باید در ابتدا با کمک گرفتن از شخص دیگر یا حتی تکیه گاه محکمی مانند دیوار با پای راستتان به روی دستگاه بگذارید و بعد از اینکه توانستید تعادلتان را حفظ کنید، پای دیگرتان را هم روی آن بگذارید.به یاد داشته باشید برای اینکه به سمت جلو یا عقب حرکت کنید به راحتی با منتقل کردن وزنتان به سمت جلو عقب در کمترین زمان می توانید این کار را انجام دهید.

برای چرخیدن به اطراف و سمت راست و چپ فقط کافی است، خود را به همان سمت متمایل کنید و بر پدالی که قصد چرخش به آن سمت را دارید، بیشتر فشار وارد کنید.اگر قبل از اینکه تعادلتان را حفظ کنید، به پدال ها فشار وارد کنید به سرعت به زمین خواهید خورد و آسیب زیادی خواهید دید. همان طور که می دانید که تمام وسایل برقی برای ما انسانها خطراتی را به همراه خواهند داشت که این وسیله برقی از این قاعده دور نیست.

شاید شنیده باشید که انفجار اسکوتر برقی در سال 2015 سرو صدا زیادی به پا کرد و تقریبا در سراسر جهان خبر این اتفاق پیچید و باعث شد توجه زیادی به این وسایل جلب شود.اسکوترهای برقی از بدنه محکمی ساخته شده است که شامل باتری و موتور می شود. این باتری و موتور کار تامین نیرو برای حرکت دستگاه را به عهده دارند و اگر در ساخت آنها از قطعات چینی و نامرغوبی استفاده شود، این قطعات عمر کمتری خواهند داشت و درصد خرابی آنها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

جالب است بدانید زمانی که یک اسکوتر برقی منفجر شود، قادر است یک اتاق را به طور کامل ویران کند. به همین دلیل است که تولیدکنندگان این وسیله ورزشی تاکید کرده اند که این دستگاه را مانند سایر وسایل برقی مدام به پریز برق نزنید و بعد از اتمام کارتان حتما آن را از پریز بکشید.حتما به نمایشگر اسکوتر توجه داشته باشید و تا زمانی که اتمام شارژ دستگاه را نشان ندهد، آن را وارد پریز برق نکنید.

این اسکوتر برقی میتواند سرعتی معادل 15 تا 20 کیلومتر را در اختیار کاربران خود قرار دهد که همین سرعت هم اگر کاربر اسکوتر برقی احتیاط های لازم را انجام دهد، میتواند مشکل ساز شود و برای او خطراتی را به وجود آورد.فراموش نکنید که اسکوتربرقی در برخود با ناهمواری ها ضعف دارد و نمی تواند از آنها عبور کند. ممکن است اگر کاربر در برخورد با موانع احتیاط نکند، به زمین بخورد و دچار مشکل شود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :