چگونه اسکوتر هوشمند smart balance را برانیم؟

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 10 تير 1396 در ساعت 18 : 35 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

امروزه مشکل ترافیک و رفت و آمد یکی از مشکلات حل نشدنی ماست که باعث بسیاری از آلودگی ها و انواع بیماری شده است. طراحان زیادی به فکر تولید و طراحی وسیله برای حمل و نقل آسان تر هستند تا انسان ها رفت و آمد ساده تری داشته باشند.اسکوتر برقی هم برای کمک کردن به این مشکلات طراحی و تولید شده است. اسکوتر برقی وسیله ورزشی – تفریحی است که با ظاهری ساده و کاربردی توانسته توجه اغلب مردم را در همه سنین به خود جلب کند.با استفاده از این وسیله می توانید به راحتی در پارک ها، فروشگاه ها و انبارهای بزرگ گردش و رفت و آمد کنید و از آن لذت ببرید.اسکوتر برقی وسیله ورزشی تفریحی است که با ظاهری ساده و کاربردی آسان توانسته توجه اغلب مردم را در همه سنین به خود جلب کند.

در هر سن و سالی که باشی می توانی به راحتی از اسکوتر برقی استاده کنید و از راندن آن لذت ببرید. فقط کافیست هنگام خرید اسکوتر با در جریان گذاشتن فروشنده از سن و وزن کاربر استفاده کننده اسکوتر بهترین خرید را داشته باشید.با استفاده از راهنمایی های فروشنده بهترین خرید را انجام دهید و می توانید با توجه به چند نکته به راحتی اسکوتر سواری کنید و از آن لذت ببرید.

اغلب افراد بعد از شنیدن یا دیدن اسکوتر برقی در نظر اول گمان می کنند که راندن با این وسیله کار بسیار مشکلی است و راه سختی در پیش دارند. در صورتی که راندن با این وسیله به راحتی کمتر از 5 دقیقه و شاید کمتر از آن وقت بخواهد و نیازی به گذراندان دوره کلاس های مخصوص زیر نظر مربیان مجرب نیست.

قبل از اقدام به سواری کردن با اسکوتر برقی اطمینان حاصل کنید که دستگاه دارای شارژ کافی است و شما را در بین راه هنگام سواری کردن نمی گذارد و بدون شارژر دچار مشکل نخواهید شد. برای اینکه بار اول سوار اسکوتر برقی شوید باید از شخص دیگری کنار خود استفاده کنید تا بتوانید با کمک او تعادلتان را حفظ کرده و از زمین خوردن خود جلوگیری کنید.دستگاه را طوری جلوی خود قرار دهید که چراغ های اسکوتر برقی در پشت سرتان قرار بگیرد و زمانی که روی دستگاه چراغ ها روشن و سبز شوند که اگر این اتفاق رخ نداد، نشانه آن است که شما به درستی پایتان را روی دستگاه قرار نداده اید و باید آن را اصلاح کنید.

روی بدنه اسکوتر برقی سنسورهایی تعبیه شده است که تعداد آنها بنا به مدل، شرکت سازنده و طراح متفاوت است. این سنسورها به کاربر یا سوار گیرنده خود این اجازه را می دهند تا تعادل خود را حفظ کنند.در ابتدا دستگاه را به نحوی که گفته شد روبه روی خود قرار دهید و به آرامی پایی که با آن شوت می زنید یا از پله بالا می روید را روی پدال های در نظر گرفته شده اسکوتر برقی قرار دهید.

با کمک شخص دیگری یا در نبود کسی از تکیه گاهی یا دیوار کمک بگیرید و تعادلتان را حفظ کنید تا زمین نخورید و دچار زمین خوردگی نشوید.اسکوتر برقی دستگاهی فوق العاده هوشمند است که با کوچکترین حرکت و اشاره شما از خود عکس العمل نشان می دهد. این دستگاه بدون محور و فرمان، کار هدایت آن به عهده قدرت عظلات پای کاربر است که با فشار دادن پا روی پدال ها می توانید به راحتی به هر سمتی که می خواهید حرکت کنید یا بپیچید.

هنگام سواری با اسکوتر برقی به پاهایتان نگاه نکنید و به رو به رو و موانعی که ممکن است پیش روی شما قرار گیرد، توجه کنید تا با چیزی برخورد نکنید و دچار مشکلی نشوید. برای اینکه بتوانید به سمت جلو و عقب حرکتکرده، کافیست بدنتان را کمی به جلو یا عقب خم کنید تا دستگاه به سمتی که میخواهید حرکت کند.دور زدن با اسکوتر برقی هم کار مشکلی نیست، فقط باید شما پاشنه پایی که می خواهید به آن سمت بچرخید را محکم روی پدال فشار دهید و با پنجه های پای دیگر روی پدال فشار بیاورید تا دستگاه بچرخد.

یادگیری راندن با اسکوتر برقی آنطور که به نظر می رسد، کار چندان مشکلی نیست و شما می توانید تمام این کارها را در عرض چند دقیقه انجام دهید و به مشکلی برنخورید.
اگر در هنگام خرید به وزن خود و تحمل دستگاه دقت کرده باشید، در حفظ تعادلتان به مشکلی برنمی خورید. در زمان عبور از خیابان توجه داشته باشید زیرا تمام دستگاه های اسکوتر برقی توانایی عبور از سطوح شیب دار و ناهموار را ندارند و شاید هنگام عبور با آنها دچار مشکل شوید.

هنگامی که می خواهید اسکوتر برقیتان را متوقف کنید ابتدا سرعت خود را به حداقل برسانید و بعد مانند ابتدای شروع کارتان از کسی یا دیواری جهت تکیه گاه کمک بگیرید و به آرامی پای راستتان را از پشت دستگاه روی زمین قرار دهید و سپس بعد از اینکه تعادلتان حفظ شد، پای دیگر را بردارید.در انتخاب اسکوتر هوشمند به قدرت موتور و آمپر باتری توجه کنید، چرا که تمام این نکات در قدرت و سرعت دستگاه تاثیر زیادی دارد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :